Strona główna Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych

Kierownictwo ARM

2020-08-06 07:50:12

Michał Kuczmierowski - p.o. Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych

Od kwietnia 2020 r. pełni obowiązki Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych. W latach 2020-2018 członek Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., gdzie odpowiadał za przygotowanie strategii biznesowej i transformacyjnej Grupy, nadzorował pion finansowy oraz strategii i standardów. Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe oraz doradcze, przez ponad 10 lat związany był z branżą finansową.

W latach 2015-2018 pracował w PKO Banku Polskim m.in. jako Dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji. Odpowiadał między innymi za przygotowanie nowej strategii komunikacyjnej i marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem nowych mediów i komunikacji internetowej. Wcześniej w Banku Zachodnim WBK (Grupa Santander) pełnił m.in. funkcję dyrektora programu Santander Universidades, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych biznesów oraz zintegrowane działania komunikacyjne i biznesowe w segmencie akademickim.

Prowadził działalność doradczą w zakresie projektów wdrożeniowych i zarządczych, działań marketingowych i wizerunkowych, komunikacji strategicznej i zarządzania informacjami. Uczestniczył w realizacji projektów biznesowych i restrukturyzacyjnych. Pracował dla spółek z sektora finansowego, nowych technologii, motoryzacyjnego oraz przemysłu ciężkiego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i IESE Business School w Barcelonie.

Informacja Drukuj Na górę
Zamknij Pierwsza publikacja: Piotr Wysocki (02.10.2006)
Ostatnia publikacja: Anna Grabińska (06.08.2020)
Program przeciw korupcji Powierzchnie magazynowe Język migowy Certyfikaty